Logo

CASOVNIK SO SKRIENA KAMERA ZA VIDEO NADZOR - SPY CAM

Број на оглас: 2237375 | Објавен на: 02.05.2018, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Водоотпорни SPY часовници со вградена скриена камера, едноставни за користење и со висок квалитет. Имаат вградена батерија која се полни преку кабел на USB port и вградена 8GB меморија. Освен комплетно видео можи да снима и само глас или да слика само слики т.е. да се користи како фотоапарат. Инзвонредни за шпионирање! Не е потребно да се инсталира дополнителен софтвер треба само да се конектира на компјутер и веднаш компјутерот го регистрира како USB stick и можи дури да се користи баш за таа намена за пренос на податоци, на пример можи да се наполни и со музика и да се пушта музика преку часовникот на некој уред за музика како на пример FM модулатор за во автомобил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:
* Видео Резолуција 1280 x 960, 30 рамки во секунда.
* Видео формат :AVI
* Слика формат: JPG
* Аудио Формат: WAV
* Вградена Меморија 8GB
* Водоотпорни (но не се препорачува да се потопи на подолго време во вода)!

ПАКЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
* Часовник со вградена шпиунска камера
* USB кабел
* Упатство за користење

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач