Logo

RASAD ZA KROMID

Број на оглас: 2238133 | Објавен на: 20.10.2016, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


Продавам расад за кромид, сорта Алдобо, за површина од 1 декар.
Цена по договор.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Драги