Logo

TV.LCD.LG-107cm.Hitno

Број на оглас: 2238300 | Објавен на: 20.09.2018, 07:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Производ: LCD

Големина: 107 cm (42 inch)

Цена: 250 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


lg-107 cm+android box 1g.ram.8g.memori android verzion 6 nof+tv programe ka t instalume

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 LG

Потврден огласувач