Logo

DUKAN VO VASILEVO 405M2 HITNO !!!

Број на оглас: 2238309 | Објавен на: 20.03.2017, 23:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 405 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


DUKANOT SE NAOGA NA CENTAROT VO O.VASILEVO (STAR JUGOPROMET). 405 M2 VKUPNA POVRSINA. Informacii na 075385105

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач