Logo

mebel od paleti

Број на оглас: 2238387 | Објавен на: 19.10.2018, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


mebel od paleti

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач