Logo

VW SARAN 2001 GOD NA BG TABLI 19 TDI 116 KS 4X4

Број на оглас: 2238466 | Објавен на: 13.01.2018, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SARAN NA BG TABLI 4X4
078 313 012
071 452 452 KRLE

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач