Logo

Golf 4 Tdi (116ps)

Број на оглас: 2238792 | Објавен на: 17.01.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✅ Golf 4 Tdi 116ps 6brzini
✅ uvezeno od germanija
✅ 1god.regisr..
✅ full oprema
✅ auto mnogu dobra sostojba

✅ 072-258-998

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jashar

Потврден огласувач