Logo

Бас гитара Радулович

Број на оглас: 2239104 | Објавен на: 14.02.2020, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Бас гитара Радулович, произведенa 1987 година (NEK THRU BODY)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Горан

Потврден огласувач