Logo

Frizider

Број на оглас: 2239470 | Објавен на: 24.06.2020, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Razladna vitrina 2.6 metra dolzina so Nov motor scrol

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач