Logo

se prodava mikrobranova malku koristena

Број на оглас: 2239486 | Објавен на: 21.10.2016, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


se prodava mikrobranova malku koristena vredi da se vidi

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 daniela