Logo

Univerzalen kluc , snap'n grip

Број на оглас: 2239598 | Објавен на: 21.04.2017, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Set od dva univerzalni kluca koi gi prifakaat site golemini na muteri od 9-32mm .
Ekstra kvalitet

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач