Logo

mercedes E 290

Број на оглас: 2239652 | Објавен на: 22.01.2017, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 290

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.800 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Reg cela godina...atestirani folii..klima ispravna..novi gumi...moze zamena za .saran,alhambra,galaksi

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 aco