Logo

Vw Golf IV

Број на оглас: 2239742 | Објавен на: 21.04.2017, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 4 TDI 90 PS, Registriran. CENA PO DOGOVOR.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Struga

Потврден огласувач