Logo

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

Број на оглас: 2239914 | Објавен на: 21.01.2017, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65

Греење: Струја

Спрат: 3

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompetno namesten stan od 65m2, golema dnevna so trepezarija, posebna kujna, spalna, kupatilo, terasa,... na ul. Ilindenska

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач