Logo

Opel vectra 2.0 16V

Број на оглас: 2240141 | Објавен на: 26.04.2018, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za opel vectra 2.0 16V 136 ks ECO TEC Automatic menuvac, godina 1998 pominati 204000 km. So full oprema. Donesena od shvajcarija. Se prodava na delovi.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Florim

Потврден огласувач