Logo

Royal View има потреба од рецепционер/рецепционерка

Број на оглас: 2240295 | Објавен на: 22.10.2016, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


Хотел Royal View има потреба од рецепционер/рецепционерка со одлично познавање на Англиски јазик.
Ве молиме CV да се достави на емаил: booking@royalview.com.mk

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Royal View