Logo

renault twingo 1.2 klima, registrirano,zelen karton

Број на оглас: 2240523 | Објавен на: 22.10.2016, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


super sostojba, za poveke info ne dvoumete se da me kontaktirate rade 078 884 926

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 rade