Logo

Se prodavaat dva lusteri od mesing

Број на оглас: 2240721 | Објавен на: 15.08.2017, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva lusteri od mesing so tri(3) i pet(5) sijalici stari(moze i poedinacno)mnogu povolno

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач