Logo

Imt 506

Број на оглас: 2240764 | Објавен на: 15.01.2017, 22:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot sleduva so freza i kosacka
Tel:078-370-913

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач