Logo

Prodavam sandaci za pceli Langstrot

Број на оглас: 2240882 | Објавен на: 02.05.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sandaci za pceli Langstrot komplet podnica,3 spratai,zbeg,kapak ili posebno podnica,spratovi, ramki,zbeg,kapak.
Prodavam i med


 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач