Logo

Brenta/ Брента паралица машина за режење дрво

Број на оглас: 2241091 | Објавен на: 22.10.2016, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Машина за режење, сечење, обработка на дрво , во одличба состојба, кратко користена
Може да се види во секое време.
Контакт 071206946

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 liljana