Logo

Se prodava golf4

Број на оглас: 2241436 | Објавен на: 01.08.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.111.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf4 tdi 85kw 116ps pumpa dizna so full oprema 078368509

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач