Logo

Se prodava stan vo centar na gradot

Број на оглас: 2241625 | Објавен на: 22.02.2017, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80

Греење: Друго

Спрат: 2

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot ima 3 sobi za poveke info na 070 703 878 Vlatko.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач