Logo

Zvucnik mn.glasen. Fm,sd,usb,bluetooth

Број на оглас: 2241686 | Објавен на: 18.01.2017, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Zvucnikot e extra nemam drug komentar

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 baltazar

Потврден огласувач