Logo

MEGANE 1.9Dci karmann (zamena)

Број на оглас: 2241869 | Објавен на: 11.01.2017, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.099 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


sega servisiran golem i mal servis
4 novi zimski gumi
registriran do septemvri 2017
zamena za pogolemo vozilo

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач