Logo

Metro na trkala ,pantlika

Број на оглас: 2241931 | Објавен на: 11.09.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Metro nameneto za merenje na podni povrsini
Tocno i precizno

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Stojanco

Потврден огласувач