Logo

bantasi 14- ki

Број на оглас: 2241939 | Објавен на: 23.04.2017, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 aluminiumski bantasi 4 x100 vo odlicna sostojba gumite se solidni

 Кичево

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач