Logo

Iveco Daily 2003

Број на оглас: 2242121 | Објавен на: 21.05.2017, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Iveco Daily 2003 Godina, 2700 ccm ( Kubici)
Cena: 4500 Evra.
Cenata ne e fiksna.
Barajte preku Viber na Broj tel. 0038976754088
Kombeto neje carinato

 Кичево

Прати Е-Маил

 Kenan

Потврден огласувач