Logo

Renault Laguna 1.9 Diesel

Број на оглас: 2242219 | Објавен на: 10.09.2017, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata se naojgat vo Kicevo.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Kenan

Потврден огласувач