Logo

izrabotka na betonirani stazi

Број на оглас: 2242325 | Објавен на: 15.05.2017, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111.111 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Бетонирање

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvame sekakov vid na betonski stazi

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dean

Потврден огласувач