Logo

Jakna

Број на оглас: 2242344 | Објавен на: 05.03.2017, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Светло сина

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava socuvana zimska jakna so perduvi Orka Sport.Jaknata e XL velicina so dolzina od 80cm.Prkam po kargo.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 str1