Logo

se prodava nova zastitna maska za zte l 2

Број на оглас: 2242350 | Објавен на: 23.03.2017, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ZTE

Модел: zte

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava nova zastitna maska za zte l 2 zvonete na ovaj broj 075-980-698 075-980-698

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ane