Logo

Opel Astra

Број на оглас: 2242427 | Објавен на: 27.06.2020, 03:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 530 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.7 Obicen dizel, moze zamena za pomalo vozilo ponudete
.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач