Logo

AZUMI a40c

Број на оглас: 2242724 | Објавен на: 24.10.2016, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: Azumi

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Uste pod garancija.odlicen

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stole