Logo

Se prodava Iphone 4 neverlock

Број на оглас: 2242966 | Објавен на: 24.10.2016, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 4

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iphone 4 super socuvan, 16 gb, neverlock kupen od t-mobile, bez polnac.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Branko