Logo

BMW X5

Број на оглас: 2244259 | Објавен на: 11.01.2017, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


EKSRAA CENAA !!!!!!Se prodava BMW X5 na bugarski tabli, Kolata e vo odlicna stostojba za poveke informacii javete se na telefon 072305300

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gogi