Logo

Trosed na pustanje

Број на оглас: 2244312 | Објавен на: 25.10.2016, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Trosedot skoro Nov 5 meseci koristen.
Vo odlicna sostojba.
Kupen 14.000

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko