Logo

Se prodava golf 3 1.9 dizel

Број на оглас: 2245097 | Објавен на: 10.05.2017, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 3 1.9 dizel vo ispravna sostojba so kuka tel za kontakt slave ne registriran so mali zabeleski cenata e fiksna

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 slave

Потврден огласувач