Logo

Moleraj, gletuvanje

Број на оглас: 2245198 | Објавен на: 12.06.2018, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vrsime molerski uslugi. Moleraj, gletuvanje, bojadisuvanje i drugo. Rabotime kvalitetno, brzo, evtino i cisto. Imame golemo iskustvo. Moze so nas ili so vas materijal. Vrsime popravki na steti nastanati od razlicni pricini.
Telefon: 077 518 502 i 02 2782179

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Moleraj

Потврден огласувач