Logo

TEKO SOLAR 7 GODINI GARANCIJA !!!

Број на оглас: 2245263 | Објавен на: 11.12.2018, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Соларни Колектори 7 години гаранција !!!

Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер


Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА
ПРАЌАМЕ ПО КАРГО!!!

Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач