Logo

SOLARNI KOLEKTORI 7 GODINI GARANCIJA !!!

Број на оглас: 2245353 | Објавен на: 03.04.2017, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.990 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Соларни Колектори 7 години гаранција !!!

Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер


150 литри = 14990
200 литри = 17990
240 литри = 21490
300 литри = 25990

Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Teko Solar