Logo

TouchSmart TX2 1000 Series Flet Flex dd0tt3lc000

Број на оглас: 2245685 | Објавен на: 28.02.2017, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava HP TouchSmart TX2 1000 Series Flet Flex dd0tt3lc000, cena po dogovor.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач