Logo

Navigacija za VW

Број на оглас: 2245766 | Објавен на: 30.08.2017, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 310 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава


GPS Navigacia odgovara na ovie modeli od VW SEAT SKODA !!!

- VW PASSAT CC (2008 bis 2013)
- PASSAT (2005 bis 2013)
- Golf 5 (09/2003 bis 2013)
- Golf 6 (08/2008 bis 2013)
- Tiguan (2007 bis 2013)
- Touran (2003 bis 2013)
- EOS (2006 bis 2013)
- Jetta (2005 bis 2013)
- Caddy (2003 bis 2013)
- Sharan (2010 bis 2013)
- Amarok (2010 bis 2013)
- Scirocco (2008 bis 2013)
- Polo V 6R (2009 bis 2013)
- Multivan T5 (2010 bis 2013)
- New Bettle 2 (2011 bis 2013)
- SEAT Altea (ab 05/2004)
- Leon (From 09/2005)
- Toledo (ab 12/2004)
- Altea XL (ab 04/2007)
- SKODA Octavia Limousine (2004 bis 2006)
- OctaviaⅡⅢ (bis 2010)
- Octavia Combi (2004 bis 2006)
- Fabia Limousine (2004 bis 2008)
- Fabia Combi (2004 bis 2009)
- Roomster (2006 bis 2010)
- Patrick (2004 bis 2008)
- Yeti (2009 bis 2011)

tehnicki karekteristiki::
генерално

- Работен напон: 12V DC (дозволена работа: 10.8-14.5V)
. - Макс работење Работна струја: 10A
- Копчиња светли бои: црвена
- Преден панел димензии: 220mm (Горна Wide) * 130mm (Високо) * 210mm (долу широк)
- Димензии Пакување: 310mm * 290mm * 200mm
- Бруто тежина: 4.0kg
- Нето тежина: 3.1kgдисплеј
- Вид на екран: 8 инчен екран на допир
- Резолуција: 800 * 480 * RGB
- Мени Slide: Да
- Drag and drop икони: Да, позицијата на икони може слободно да се префрлиш
- Скрин: Да, може да на екранот на 15s / 30-ти / 60-тите години Постави
- Позадини: 10, и може да се земе неговата слика како позадина
- Контрола на позадинско осветлување: Да, можете да го изберете ден / ноќ и прилагодување на осветленоста
- Клуч за Слепа екран: Да, само звук без слики вечер
- Дигитална или аналогна на дигитална Екран осетлив на допир, толку живипоставување
- Бип: за вклучување / исклучување
- Мени Јазици: англиски / руски / француски / германски / шпански / португалски / Хебрејски / арапски / полски / турски јазик ...
- Bluetooth: Auto Answer: On / Off. Авто-линк: Да / Не
- Навигација: Том меша / Авто Navi на моќ ...
- 3G: Да
- Далечински управувач за волан: Да
- EQ: Да, поддршка на најновите 10-бранови должини
- Звук: Корисник / стан / поп / рок / џез / класа
- Видео: Да
- Време и датум: Време / датум / недела / временска зона прилагодливи или ГПС Време
- Фабрика за поставување: Да, го кодот е 37113G
- Поврзување: На задната страна, медиуми USB конектор
само WCDMA: 3G стандард -
- 3G dongle не е вклучен, можете да го нарачате од нас
- Explorer: ОпераGPS
- Процесор: MTK3360 800MHz
- Оперативен систем: Microsoft Windows 6.0 CE.NET
- Внатрешна меморија: 256MB RAM меморија, dual-core
- Надворешни Големина на меморија: може да се прошири до 32GB
- Поддржано Мапи: IGO, Sygic, Garmin ...
- GPS Операција Јазици: англиски / германски / француски / шпански / португалски / Italic / Polisch ...
- Гласовни инструкции: Да
- 2D / 3D поддршка мапи: Да
- Двојна зона: Да, да слушате музика додека навигацијата
- Вклучувајќи 8GB ТФ картичка. ДаDVD
- Декодер IC: SUNPLUS 8202VGQ
- Компатибилност Формат:

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач