Logo

Citroen Jumper hdi

Број на оглас: 2245840 | Објавен на: 26.10.2016, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Citroen Jumper hdi vo odlicna sostojba zacuvan 2000 godina

poveke informaci na 078-206-831

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stojce