Logo

Grande Punto 1.3MJet 2008g

Број на оглас: 2245850 | Објавен на: 22.05.2018, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puntoto e so sredeni dokumenti do registracija, uvezeno od Italija so servisna istorija i originalni km, eden sopstvenik. Poseduva dosta oprema, ima mala potrosuvacka, odlicni gumi so aluminiumski bandazi.

Info na 076205706

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 B

Потврден огласувач