Logo

Кршен кочански ориз / krshen oriz

Број на оглас: 2246098 | Објавен на: 27.12.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Нудиме кочански кршен ориз без никакви додатоци како домашна храна за Вашите миленичиња. Вкусен и проверен на многу места, идеален за здравјето, тежината, квалитетот на влакната итн..
Пробајте и уверете се.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 оглас

Потврден огласувач