Logo

TUNING CIP

Број на оглас: 2247000 | Објавен на: 13.09.2017, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 70 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CIP TUNING PASUVA NA SITE VOZILA OD GRUPACIJA NA FAMILIJA NA VOLKSWAGEN.
ZNACI ZA AUDI SEAT PASSAT GOLF I JEEP JEEP ZA DIZEL MOTORI
DAVA MOCNOST OD 15 PS I POMALA POTROSUVACKA OD 1 LITAR
MOZE DA SE VGRADI SAMO NA MOTORI BEZ BOSS PUMPA ZNACI SO DIREKTNO VBRIZGUVANJE.PD MOTOR
MOZE DA SE DOSTAVI PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA
A VO TETOVO GRATIS MONTAZA .

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач