Logo

APARTMANI KIM vo centarot na Pehcevo

Број на оглас: 2247018 | Објавен на: 26.04.2018, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavame apartmani vo centarot na Pehcevo. Sekoj so posebno kupatilo, internet, kablovska televizija, sef i mini kujna.
Rezervacii na 078/416-950

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач