Logo

Se prodava Zastava Iveco turbo zeta 1998

Број на оглас: 2247560 | Објавен на: 17.10.2017, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Застава Ивеко турбо зета 79.12 1998год 85KW/115кс .кипер во комплетно исправна состојба..

-Сега е правена кипер со нов сандук клип и пумпа,има цоловни гуми и бандаши.
-Носивост 4.5т
-Регистрирана до Maj .2018
-Уверение за баждарен тахограф.
-Сменето масло во мотор и менувач.,јабучици на предница,гуртни и др.
-Сменети се две нови задни гуми
-Димензии:Долго 3.6м Широко 2.10м
-Кипа на 3 страни

MOZNA ZAMENA ZA KOLA


Тел.070-250-598
Тел.070-250-598 Вртете само на овој број !
Тел.070-250-598

Moze ZAMENA ZA KOLA

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач