Logo

SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

Број на оглас: 2248386 | Објавен на: 05.07.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Krume Volnaroski

Цена: 167.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KUKA VO STROG CENTAR VO PRILEP, TVRDA GRADBA. CELOSNO NA VIZBA, RENOVIRANA. IDEALNA MESTO POLOZBA ZA ZIVEENjE ILI PRENAMENA ZA DRUGI DEJNOSTI. ZA POVEKE INFORMACII KONTAKT TEL. 078 353 455 DRAGAN. CENA PO DOGOVOR.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач